od 12,85 € brutto/h

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka produkcja czekolady fabryka Haga 2023

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2023 00:47

Dla pracowników produkcji aktualna od zaraz praca w Holandii 2023. Zatrudnienie w fabryce z Hagi bez znajomości języka na produkcji czekolady. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Haga.

Wynagrodzenie: od 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie oraz przeprowadzanie kontroli jakości składników do produkcji czekolady z różnymi nadzieniami i dodatkami;
  • obsługiwanie maszyn po wcześniejszym przeszkoleniu;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów;
  • pakowanie produktów i przygotowywanie ich do magazynowania;
  • pracownik będzie również czyścił elementy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć podjęcia stałej pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie przez pierwszych sześć miesięcy;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych i tłumaczeniu dokumentów.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: Produkcja czekolady Haga 2023

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/produkcja-czekolady-praca-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-fabryce-z-hagi-2023/

ID ogłoszenia: 9986439a45ce66e6