11,63 € brutto/h

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka produkcja żywności wegetariańskiej w Ede

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ede
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Opublikowany: 5 stycznia 2021 02:33

Propozycja podjęcia bez znajomości języka pracy w Holandii na produkcji żywności wegetariańskiej. Zatrudnienie od zaraz w Ede dla Polaków z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ede/Wageningen.

Wynagrodzenie: 11,63 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie zajmował się wkładaniem produktów do pudełek, zabezpieczaniem ich folią, a także wkładaniem do kartonów z nazwą konkretnego produktu;
  • zadania na końcu linii to: naklejanie, a także owijanie palet folią oraz układanie skrzynek i pakowanie.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B;
  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z językiem angielskim w stopniu komunikatywnym;
  • mile widziane doświadczenie na linii produkcyjnej;
  • własne obuwie z metalowym noskiem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe plus dodatki zmianowe;
  • wynagrodzenie płatne raz na tydzień;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne;
  • pracę w systemie dwuzmianowym;
  • legalną pracę;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • darmowy transport do pracy w Holandii;
  • tymczasową pracę.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać poprzez formularz dostępny na stronie:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-produkcja-zywnosci-wegetarianskiej-holandia-praca-od-zaraz-w-ede/

ID ogłoszenia: 6255ff3292ada696