stawki wiekowe

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka przy pakowaniu Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: 12 września 2014 01:45

Producent artykułów spożywczych z Eindhoven od zaraz potrzebuje pracowników na produkcję przy pakowaniu. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
Zatrudniony jest odpowiedzialny za kontrolowanie prawidłowego przebiegu produkcji. Będzie zajmował się pakowaniem oraz przygotowywaniem artykułów spożywczych do wysyłki.

Wymagania:
– pracownik jest zobowiązany do wyjazdu za granicę od zaraz na okres 2 miesięcy
– pożądane są aplikacje od kobiet
– osoby młode, najlepiej ze statusem studenta
– przykładanie się do wykonywania zadań
– chęć do nauki nowych rzeczy
– osoby szybko uczące się

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz na 2 miesiące
– bardzo dobre wynagrodzenie
– zapewniamy dobre warunki pracownicze
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– oferujemy zakwaterowanie
– na miejscu pomoc koordynatora
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: http://www.poloniusz.pl/o1-22kjnm/

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/holandia-praca-na-produkcji-pakowanie-art-spozywczych-bez-jezyka-eindhoven/

ID ogłoszenia: 1554122d9a5402d