9,95 euro brutto/h

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka Zwolle pakowanie dań gotowych

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwolle
  • Opublikowany: 8 maja 2017 01:27

Producent żywności z Zwolle oferuje pracę w Holandii dla osób również bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków przy pakowaniu dań gotowych na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz dań gotowych
Lokalizacja: Zwolle, Holandia
Pensja: 9,95 euro brutto na godzinę
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca produkcyjna przy pakowaniu dań gotowych przygotowywanych na miejscu
  • pracownik odpowiedzialny jest za pakowanie obiadów, szaszłyków oraz sałatek

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • chęć podjęcia pracy w Holandii na dłużej
  • atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • dla chętnych istnieje opcja wykupienia taniego wyżywienia na pracowniczej stołówce
  • transport do pracy
  • legalną umowę
  • raz na miesiąc wypłata wynagrodzenia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii również dla par
  • wsparcie w dopełnianiu spraw urzędowych
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • darmowy zestaw na start, zawierający pościel, słownik oraz kartę do telefonu
  • przejazd do Holandii
  • miejsce zamieszkania
  • pomoc koordynatora

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-holandii-od-zaraz-pakowanie-szaszlykow-zwolle/

ID ogłoszenia: 214590e5ca96570a