12,96 EUR/h

Od zaraz praca Holandia dla Polaków na produkcji czekolady z językiem angielskim Leerdam 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2019 00:07
  • Wygasa: 5 dni, 11 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w fabryce z Leerdam dla Polaków na produkcji czekoladowych wyrobów.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Leerdam, Holandia

Pensja: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 12,96 euro brutto

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji czekolady
  • zadania wykonywane będą przy taśmie i polegają głównie na obsłudze maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV w języku angielskim
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • prawo jazdy kat.b
  • ważny i cały dokument tożsamości
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Anglii
  • atrakcyjne zarobki
  • zakwaterowanie zorganizowane w Kleve lub Emmerich
  • 3 zmianowy system pracy
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do przesłania zgłoszenia mailowo, na adres:

  • rekrutacja@mcdoit.nl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-na-produkcji-w-fabryce-czekolady-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-leerdam/

ID ogłoszenia: 105cae2b27a37fd

ilość wszystkich wyświetleń: 45, dzisiaj: 2