9,49€/h +dodatki

Od zaraz praca Holandia na magazynie kosmetyków dla par bez języka Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 września 2019 02:59
  • Wygasa: 5 dni, 18 godzin

Oferta pracy w Holandii od zaraz na magazynie przy zbieraniu zamówień na kosmetyki i słodycze. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w Utrechcie z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Utrecht, Holandia

Wynagrodzenie: 9,49 euro brutto na godzinę pracy + dodatki zmianowe

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie z ozdobami, kosmetykami, słodyczami oraz artykułami gospodarstwa domowego
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompletowanie zamówień z użyciem skanera ręcznego

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość pracy w godzinach nocnych
  • posiadanie holenderskiego numeru SOFI
  • prawo jazdy kat.B będzie mile widziane
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • pracę w systemie trójzmianowym
  • zatrudnienie dla par
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • darmowy dostęp do internetu
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • możliwość korzystania z własnego, prywatnego auta
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zainteresowanych powyższą ofertą, pracy w Holandii, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • tel. Opole +48775417022
  • tel. Rzeszów +48177844801

Zgłoszenia można również przesyłać drogą elektroniczną, poprzez źródło.

źródło: https://worktodayonline.eu/oferty/17/orderpicker-kosmetyki-sodycze/

ID ogłoszenia: 7375d7812538dc40