do uzgodnienia

Od zaraz praca Holandia na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 października 2017 01:20

Oferta atrakcyjnej pracy w Holandii dla Polaków do podjęcia od zaraz na magazynie odzieżowym. Zatrudnienie bez znajomości języka holenderskiego w Venlo przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Venlo, Holandia

Termin: od zaraz

Pensja: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie towarów pod zamówienia
  • do zadań należeć będzie sprawdzenie stanu produktów ich zapakowanie i przygotowanie do wysyłki
  • inne zadania – w tym rozładunek, załadunek, prace porządkowe

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Holandii
  • uczciwość
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • samodzielność
  • staranność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pracę w Holandii do podjęcia od zaraz
  • umowę na czas określony
  • wysokie zarobki wypłacane w terminie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia w pracy za granicą
  • na miejscu zapewnione jest zamieszkanie a także ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie aplikacji poprzez stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-na-magazynie-z-odzieza-venlo/

ID ogłoszenia: 54559ec860cb3c3c