9,87/h

Od zaraz praca Holandia przy pakowaniu kanapek z językiem angielskim Alphen aan den Rijn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Alphen aan den Rijn
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: minimum 2 miesiące
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 22:40

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu kanapek przy linii produkcyjnej. Oferta z Alphen aan den Rijn ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz kanapek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 9,87 euro brutto na godzinę pracy

Miejscowość: Alphen aan den Rijn, Holandia

Umowa: na okres przynajmniej 2 miesięcy

Opis stanowiska pracy:

  • wspieranie prac produkcyjnych związanych z pakowaniem kanapek

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
  • posiadanie numeru BSN
  • dyspozycyjność na minimum 2 miesiące
  • sumienne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz dla Polaków
  • bardzo dobre zarobki oraz dodatki zmianowe
  • raz na tydzień wypłatę wynagrodzeń
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie płatne 22,50 euro tygodniowo
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zamieszkanie 90 euro za tydzień

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 9295a2998d3b7760

ilość wszystkich wyświetleń: 521, dzisiaj: 2