10,55 €/h brutto

Od zaraz praca Holandia z językiem angielskim na magazynie odzieżowym Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2019 21:23

Hurtownia z Amsterdamu od zaraz zatrudni osoby do pakowania zamówień. Oferta pracy w Holandii na magazynie odzieżowym ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu z odzieżą marki premium

Miejsce zatrudnienia: Amsterdam, Holandia

Wynagrodzenie: 10,55 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni odzieży markowej
  • pracownik odpowiedzialny będzie za zbieranie i pakowanie zamówień
  • zadania wykonywane są z użyciem skanera
  • inne zadania zgodnie ze zleceniem przełożonego

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • sumienność, dobre zorganizowanie, samodyscyplina

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • pensję wypłacaną przelewem raz na 4 tygodnie
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • darmowe napoje (również ciepłe) w kantynie
  • prosty dostęp do rozliczeń godzinowych i dokumentów
  • przejazdy w Holandii
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • zamieszkanie zgodne z certyfikatem SNF
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1464&ref=

ID ogłoszenia: 8535d530ceb79bc9