9 euro brutto/h

Od zaraz praca Niemcy Berlin bez znajomości języka produkcja dań gotowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 7 stycznia 2016 03:43

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji dań gotowych w fabryce z Berlina. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego od zaraz. Na miejscu zapewnione jest płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Stawka: 9 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Berlin, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowanie składników które będą przetwarzane w procesie produkcji dań gotowych. Obowiązkiem będzie kontrola jakości oraz obsługa maszyn takich jak krajalnice.

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
  • zmotywowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych prac
  • szybkość, zwinność
  • posiadanie tzw. książeczki z sanepidu do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • zatrudnienie od zaraz
  • dobre warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem dokumentów aplikacyjnych prosimy wysłać mailowo na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W tytule prosimy umieścić następujący zwrot: Produkcja dań gotowych, Berlin

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-berlin-produkcja-dan-gotowych/

ID ogłoszenia: 792568ce91debd98

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy Berlin bez znajomości języka produkcja dań gotowych”

  1. witam serdecznie jestem zainteresowany praca u panstwa prosze o kontakt pod num663375251