12,50/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka dla par przy pakowaniu keczupów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 26 listopada 2018 00:35

Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu keczupów. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga od zaraz również bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Pensja: 12,50 na godzinę pracy euro brutto

Zakres zadań:

  • łatwa praca polegająca na pakowaniu keczupów
  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej w pozycji stojącej
  • pracownik kontroluje jakość, zdejmuje produkty z taśmy i umieszcza w kartonach zbiorczych

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • energiczność, zaangażowanie
  • samodzielność oraz równocześnie zdolność do pracy w zespole
  • atutem będzie doświadczenie

Zapewniamy:

  • sumienne wdrożenie w obowiązki
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pomoc przy sprawach urzędowych związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 200 euro miesięcznie
  • umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • pracę w zgranej grupie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-pakowanie-keczupow-hamburg/

ID ogłoszenia: 6045bfac035037bf