11,50-14,00€/h

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji napojów energetycznych Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2019 00:04

Aktualnie poszukujemy osób na produkcję napojów energetycznych w fabryce z Berlina. Od zaraz oferta dobrej pracy w Niemczech dostępna bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów energetycznych

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: od 10,50 do 14 euro brutto na godzinę pracy w zależności od doświadczenia oraz stopnia znajomości języka

Liczba wakatów: 10 – z czego 2 z językiem niemieckim

Miasto: Berlin, Niemcy

Obowiązki:

  • praca produkcyjna przy linii produkcyjnej
  • do zadań należeć będzie obsługiwanie maszyn, pakowanie oraz kontrola jakości

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego od 2 osób w zespole
  • elastyczność
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • opieka polskiego rezydenta na miejscu
  • legalne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zorganizowane przez pracodawcę na miejscu płatne zakwaterowanie w cenie 200 euro w pokoju jednoosobowym lub za 150 euro w pokoju 2 osobowym
  • solidne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • dodatki w postaci karty rabatowej – tańsze wejścia na siłownie, baseny, kina itp.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Produkcja napojów energetycznych, Berlin 2019”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-napojow-energetycznych-berlin-2019/

ID ogłoszenia: 7045cae1d6a3894e

ilość wszystkich wyświetleń: 1503, dzisiaj: 1