1780-1980/mc

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie przekąsek Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2018 21:44

Szukamy osób do pakowania przekąsek przy linii produkcyjnej w fabryce z Frankfurtu nad Menem. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejscowość: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Pensja: 1780 euro brutto miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące próbne a dla osób które przedłużą zatrudnienie 1980 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • praca produkcyjna przy kontroli jakości i pakowaniu produktu gotowego – przekąsek słonych
  • pracownik będzie zajmował się zdejmowaniem z taśmy opakowań i wkładaniem ich do paczek zbiorczych

Oczekiwania:

  • zaangażowanie w wykonywanie zadania
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do współpracy
  • bezkonfliktowość, otwartość
  • zdolności manualne
  • skrupulatność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę na okres 2 miesięcy
  • odpowiedzialnego pracodawcę i legalną umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie na miejscu, koszty są następujące: miejsce w pokoju 2-3 osobowym za 180 euro miesięcznie i miejsce w pokoju jednoosobowym to koszt 250 euro miesięcznie
  • solidne warunki zatrudnienia a dla najlepszych pracowników stałą pracę

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem aktualnego CV, List motywacyjny jest mile widziany aczkolwiek niekonieczny, na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com

w tytule prosimy wpisać: „Pakowanie przekąsek – Frankfurt nad Menem, od czerwca 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-przekasek-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 3815b2629d1ed108