12,50 €/h +zakwaterowanie

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu lodów Hamburg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 lutego 2020 04:30

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu lodów. Oferta 2020 z Hamburga na pół roku dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Hamburg, Niemcy

Wakaty: 4

Umowa: na pół roku

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca produkcyjna w fabryce lodów
  • do zadań należeć będzie praca na ostatnim etapie produkcji czyli kontrola jakości oraz pakowanie gotowego produktu
  • pracownik będzie zajmował się zdejmowaniem lodów/opakowań z taśmy, foliowaniem, etykietowaniem

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka i doświadczenie w podobnej pracy na produkcji spożywczej
  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zdolność do pracy w zespole
  • brak uzależnień
  • sumienność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie tymczasowe na pół roku
  • pracę w Niemczech od zaraz, start jeszcze od lutego 2020
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz świadczenia socjalne
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • prawo do urlopu
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • pełny etat
  • darmowe zakwaterowanie na czas trwania umowy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą tymczasowej pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie wiadomości e-mail z CV na adres:

  • arbeitbeiuns_pl@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: pl/h/02/20

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/tymczasowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-lodow-od-zaraz-hamburg-2020/

ID ogłoszenia: 8805e426efcbcb05

2 komentarze na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu lodów Hamburg 2020”

  1. przemekwieckowski na 14 lutego 2020 @ 10:11

    Witam para zainteresowana wyjazd w każdej chwili 695 268 523

  2. Jacek Maciag na 25 lutego 2020 @ 08:26

    witam
    zaitersowany jestem praca .
    kontakt telefoniczny 601213350