12 €/h +zakwaterowanie

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 lutego 2019 03:26

Bez znajomości języka oferujemy zatrudnienie na stanowisku pakowacza w Lipsku. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu słodyczy. Bezpłatne zakwaterowanie dla Polaków zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie słodyczy do opakowań promocyjnych – z tematyką Świąt Wielkanocnych
  • pracownik będzie zajmował się ważeniem, pakowaniem, foliowaniem, etykietowaniem itp.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku pakowacza
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora Polaka
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę co świąt Wielkanocnych
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione w dobrych warunkach na miejscu
  • bardzo dobre zarobki wypłacane przelewem na konto
  • przejazdy do pracy

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • arbeitbeiuns2019@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/01/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-niemcy-praca-przy-pakowaniu-slodyczy-od-zaraz-w-lipsku-2019/

ID ogłoszenia: 6545c69546f1ba18