2000€ +premie

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka przy produkcji czekolady fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 00:33

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Berlina na produkcji czekolady mlecznej oraz smakowej.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: na 6 miesięcy

Termin: od grudnia 2019

Miasto: Berlin, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce czekolady przy wykonywaniu prac pomocniczych związanych z produkcją czekolad mlecznych oraz smakowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie obsługa maszyn produkcyjnych, przeprowadzanie kontroli jakości czy pakowanie

Oczekiwania:

  • umiejętność wydajnej pracy w zespole
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie
  • pracowitość, zorganizowanie

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę zmianową
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę i atrakcyjne dodatki
  • premie za frekwencję
  • dla chętnych możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowania w cenie 300 euro od osoby

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pc/b/12/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-fabryka-berlin/

ID ogłoszenia: 2535dda2ad782370