2150-2650/mc € brutto

Od zaraz praca Niemcy dla par bez języka na produkcji kremu czekoladowego Köln 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 27 lutego 2020 03:02

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji kremu czekoladowego. Zatrudnienie 2020 w fabryce z Kolonii dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Pensja: 2150 do 2650 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • łatwa praca pomocnicza w fabryce kremu czekoladowego
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie gotowego produktu, przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych itp.

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • motywacja, zaangażowanie, pracowitość
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • uczciwe zarobki
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • zakwaterowanie zapewnione w wynajętych mieszkaniach za 150 euro od osoby lub 250 euro od pary miesięcznie
  • system trójzmianowy
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 02/20” prosimy wysłać wraz z dokumentami aplikacyjnymi drogą elektroniczną, na adres:

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kremu-czekoladowego-kolonia/

ID ogłoszenia: 5965e55770073105