2200-2700 €/mc

Od zaraz praca Niemcy dla par bez znajomości języka produkcja detergentów Bremen 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Opublikowany: 26 marca 2020 02:04

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Niemczech na produkcji detergentów. Zatrudnienie w fabryce z Bremen dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Płatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Miasto: Bremen, Niemcy

Pensja: 2200 do 2700 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia oraz stopnia znajomości języka

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • przez pierwsze dni pracy osoba zatrudniona przejdzie gruntowne szkolenie pracownicze
  • zadania przydzielane są na każdym etapie produkcji – obsługa urządzeń, dbanie o ciągłość, przeprowadzanie kontroli jakości, dbanie o porządek, konserwacja urządzeń, pakowanie itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność, solidność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole

Zapewniamy:

  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • pomoc we wszelkich problemach, relokacji, zakładaniu konta w banku itp.
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • legalną, niemiecką umowę o pracę
  • na miejscu zorganizowane płatne zakwaterowanie w cenie 300 euro od osoby oraz 500 euro od pary

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2020

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-detergentow-od-zaraz-bremen-2020/

ID ogłoszenia: 1415e7a00fe31303