ok. 2152 €/mc brutto

Od zaraz praca Niemcy dla par na produkcji dań gotowych bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 marca 2018 00:22

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par i grup na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie w zakładzie z Berlina dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie w bardzo dobrych warunkach.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: około 2152 euro brutto miesięcznie przy 156 godzinach pracy

Liczba miejsc: 6 – 3 pary

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań produkcyjnych związanych z przygotowywaniem dań gotowych i mrożonych typu pizza czy hamburgery
  • obowiązkiem będzie przygotowywanie składników oraz układanie ich na blatach lub wkładanie do bułki zgodnie z przepisem
  • praca w warunkach chłodniczych

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • doświadczenie w podobnej pracy lub wykształcenie gastronomiczne – technologia żywności itp.
  • pełna punktualność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • badania do pracy z żywnością wykonane w polskim sanepidzie – konieczne do wglądu
  • możliwość podjęcia pracy na zmiany

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pół roku
  • wdrożenie w obowiązki
  • odzież roboczą
  • zamieszkanie w pełni wyposażonym, wynajętym mieszkaniu za 300 euro od osoby lub 450 euro od pary miesięcznie
  • niemiecką umowę o pracę
  • opcję rozwoju

Aplikacja:
Wiadomość e-mail, zatytułowaną: „Nr ref. nu/a3/02/18” prosimy przesłać mailowo z załączeniem CV oraz informacji o sobie na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-dan-gotowych-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 8855a9bb0e8bff07

4 komentarze na “Od zaraz praca Niemcy dla par na produkcji dań gotowych bez języka Berlin”

  1. Witam , jestem zainteresowana ofertą pracy z moim partnerem prosze o kontakt +48660020252

  2. Witam, jesstem zainteresowany z Bratem prosze o kontakt na e-mail genetyk3@o2.pl

  3. KiljanPiotr na 10 marca 2018 @ 15:45

    Witam jestem zainteresowany z dziewczyną ,siostra i szfagrem proszę o kontakt 725014808

  4. Stachurska Agnieszka na 14 marca 2018 @ 12:49

    Jestem zainteresowana,proste o Kontakt 017641246162