12,25 € brutto/h

Od zaraz praca Niemcy dla par pakowanie lodów bez znajomości języka 2022 Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca marca 2022
  • Opublikowany: 16 października 2021 01:30

Tymczasowe zatrudnienie w fabryce z Drezna dla par bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu lodów na sezon 2021-2022. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 12,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • przestrzeganie standardów BHP;
  • praca w warunkach chłodniczych;
  • pracownik otrzyma odzież oraz środki ochronne;
  • najpierw pracownik przejdzie przeszkolenie pracownicze;
  • wykonywanie powtarzalnych zadań;
  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem kontroli jakości produktów oraz ich pakowaniem;
  • praca odbywa się w pozycji stojącej przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • energiczność, punktualność;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji żywności;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć wykonywania pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • niemiecka umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pół roku z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie w pensjonacie pracowniczym z darmowym Internetem;
  • pracę na 3 zmiany;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

W aplikacji należy podać informację o dyspozycyjności, znajomości języka oraz doświadczeniu.

CV w języku polskim i niemieckim z aktualnym zdjęciem należy wysłać na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: Pakowanie lodów Drezno, imię i nazwisko

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-lodow-od-zaraz-bez-jezyka-drezno-2021-2022/

ID ogłoszenia: 3636168453c241cd