10,84 €/h + zakwaterowanie

Od zaraz praca Niemcy przy pakowaniu przekąsek bez języka Kolonia 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2018 00:40

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech od zaraz jako pakowacz słonych przekąsek. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu wyrobów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz solonych przekąsek

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Kolonia

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zarobki: 10,84 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca przy taśmie w fabryce zajmującej się produkcją różnego rodzaju słonych przekąsek – krakersów, paluszków, orzeszków itp.
  • do zadań należeć będzie kontrola jakości, obsługa maszyn, pakowanie

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy podobnej
  • sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • samodzielność i jednocześnie zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego
  • umowę na 3 miesiące
  • możliwość podjęcia pracy na stałe dla osób najbardziej zaangażowanych
  • bezpłatne zakwaterowanie plus darmowy internet po wi-fi
  • wysokie zarobki
  • terminowe wypłacanie zarobków
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo. Wiadomość z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy pakowaniu słonych przekąsek, Kolonia 2018” wraz z CV i LM prosimy wysłać na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-slonych-przekasek-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 1015a6da4cf8320a

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy przy pakowaniu przekąsek bez języka Kolonia 2018”

  1. Justyna wolowicz na 31 stycznia 2018 @ 11:37

    Witam
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy prosimy o kontakt 574684651