2250-2750 €

Od zaraz praca Niemcy w Bremen dla par bez języka na produkcji detergentów 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2020 03:05
  • Wygasa: 11 dni, 15 godzin

Fabryka detergentów z Bremen poszukuje chętnych oraz pary do podjęcia od zaraz pracy w Niemczech na produkcji. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego również jest dostępne. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Rozpoczęcie zatrudnienia:  od sierpnia 2020

Miasto: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: 2250 do 2750 euro brutto miesięcznie w zależności od posiadanego doświadczenia oraz znajomości języka

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • pracownik będzie przydzielony do dbania o ciągłość procesów produkcyjnych, kontrolowanie napełniania butelek produktem, obsługiwaniem maszyn produkcyjnych itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • zaangażowanie, solidność, odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w grupie
  • zaangażowanie
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby lub 500 euro miesięcznie od pary
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • niemiecką umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2020

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-przy-produkcji-detergentow-w-fabryce-z-bremen/

ID ogłoszenia: 6885f24b7e13eb2e