175 NOK brutto/h

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka na produkcji dań gotowych w Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 18 września 2021 01:00

Fabryka z Bergen potrzebuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Norwegii. Zatrudnienie na produkcji dań gotowych bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 16.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji dań gotowych mrożonych;
  • wykonywanie prostych i powtarzalnych prac, np. obsługa urządzeń produkcyjnych, pakowanie gotowych produktów, odmierzanie, naklejanie etykiet oraz mycie składników itp.;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • rzetelność;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim.

Oferujemy:

  • odzież logowaną;
  • szkolenie w języku polskim oraz trening;
  • norweską umowę o pracę;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie;
  • płatny urlop;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2021 z zaznaczeniem posady „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2021″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-od-zaraz-na-produkcji-dan-gotowych-bergen/

ID ogłoszenia: 29061449a4abdb37