do uzgodnienia

Od zaraz praca Norwegia 2018 bez znajomości języka na produkcji lodów Gjelleråsen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Gjelleråsen
  • Opublikowany: 26 lipca 2018 01:22

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Norwegii na produkcji lodów i deserów lodowych. Od zaraz oferta z fabryki 2018 w Gjelleråsen dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji żywności

Lokalizacja: Gjelleråsen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Umowa: na czas określony do końca września 2018

Zakres zadań:

  • pracownicy zatrudnieni będą zajmować się wspieraniem prac produkcyjnych w fabryce lodów i deserów lodowych
  • obowiązkiem będzie między innymi pakowanie, kontrola jakości, obsługa urządzeń produkcyjnych
  • inne zadania wykonywane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w grupie
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • pracę do podjęcia od zaraz w systemie trójzmianowym
  • dużą zaletą będzie znajomość nrom ISO 22000:2005 lub/i HACCP
  • zmotywowanie

Zapewniamy:

  • opieka polskiego koordynatora i pomoc we wszystkich sprawach
  • norweską umowę na czas określony
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 3000 NOK miesięcznie od osoby
  • legalne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

http://bit.do/rekrutacja2018 z oznaczeniem opcji: „produkcja lodów 2018”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-gjellerasen/

ID ogłoszenia: 4425b57905e919b6