166-177 NOK/h brutto

Od zaraz praca Norwegia 2019 bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin Sarpsborg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Opublikowany: 11 marca 2019 03:13

Oferta aktualnej pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu wędlin. Zatrudnienie 2019 w fabryce ze Sarpsborg dla pakowaczy bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miasto: Sarpsborg, Norwegia

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 166 do 177 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Rozpoczęcie: praca do podjęcia od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy linii produkcyjnej na hali przy niskiej temperaturze
  • praca manualna polegająca na układaniu krojonych wędlin na tacki
  • ważenie tacek i przestrzeganie zasad BHP
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem – foliowanie, obsługa maszyn, itp.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność od zaraz
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziana znajomość zasad HACCP oraz BHP
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • 3 miesięczną umowę o pracę z możliwością przedłużenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • rzetelnego pracodawcę
  • wysokie wynagrodzenie
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby i 6000 NOK miesięcznie od pary

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz:

z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2019″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-wedlin-od-zaraz-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 6845c8549a05422a