156,20/h NOK brutto

Od zaraz praca Norwegia na magazynie spożywczym bez języka Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Opublikowany: 25 września 2017 03:05

Propozycja zatrudnienia we Fredrikstad dla osób bez znajomości języka. Od zaraz oferujemy pracę w Norwegii 2017 przy zbieraniu zamówień na magazynie hurtowni spożywczej.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 156,20 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zbieranie zamówień dla klientów hurtowych
  • układanie towarów na paletach, zabezpieczanie
  • wprowadzanie danych do systemu i dbanie o porządek w dokumentach
  • prace porządkowe na terenie magazynu

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • odpowiedzialność, niezawodność, sumienność
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziane referencje

Oferujemy:

  • umowę norweską na czas określony
  • dla pracowników najsumienniejszych możliwość przedłużenia zatrudnienia
  • pakiet szkoleń
  • zamieszanie w cenie 4000 NOK miesięcznie zorganizowane na miejscu
  • pracę na 3 zmiany
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie do 10 dnia każdego miesiąca
  • dodatki za wydajną pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia np. uprawnień do obsługi wózków widłowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres dostępny poniżej:

  • pl_soknadansatte@fastem.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-spozywczym-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 31759c787bee8fb1

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Norwegia na magazynie spożywczym bez języka Fredrikstad”

  1. Witam,
    mam doswiadczenie i uprawnienia jako magazynier i order picker.
    Jestem zainteresowany ofertą