141,20 NOK brutto/h

Od zaraz Praca Norwegia na magazynie z kosmetykami bez języka Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2015 04:44

Aktualnie poszukujemy pracowników na magazyn z kosmetykami we Fredrikstad. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego dla Polaków od zaraz.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Fredrikstad

Wynagrodzenie: 141,20 NOK brutto/h

Liczba wakatów: 2

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za fizyczne prace na magazynie.
  • Zadania to między innymi: obsługiwanie dostaw, zbieranie zamówień, przygotowanie towaru do wysłania, sprawdzanie stanów magazynowych, itp.

Wymagania:

  • umiejętność swobodnego obsługiwania komputera
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia w Norwegii
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy magazynowej
  • uczciwość, pracowitość, obowiązkowość
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • pracę na 3 miesiące za pośrednictwem agencji pracy
  • po 3 miesiącach możliwość umowy zostanie zaproponowana jedynie najlepszym pracownikom
  • pomoc na miejscu we wszelkich kwestiach
  • wysokie zarobki
  • zapewnione płatne 4000 NOK miesięcznie zamieszkanie
  • możliwe wypracowywanie nadgodzin

Konieczna jest wizyta kandydata w Szczecinie – gdzie znajduje się nasze biuro. Tam zostanie podpisana umowa.

Za udział w rekrutacji pobieramy jednorazowo ok. 300 NOK – pieniądze będą jednak odciągnięte z pierwszego wynagrodzenia. Nie chcemy od Państwa żadnych pieniędzy przed wyjazdem.

Aplikacja:
Drodzy kandydaci prosimy zgłaszać się za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: Lagerarbeid@fastservice.com

Wiadomość należy zatytułować: „lagermedarbeider 21/2015″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-z-kosmetykami-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 1805578ec2b18008

2 Odpowiedzi na “Od zaraz Praca Norwegia na magazynie z kosmetykami bez języka Fredrikstad”

  1. Robert Saporowski na 14 czerwca 2015 @ 12:53

    Witam jestem bardzo zainteresowany powyższą ofertą i jeżeli jest ona aktualna prosze o kontakt .

  2. Witamy!
    Jesteśmy dwiema pracowitymi, uczciwymi i zaradnymi dziewczynami. Mamy po 20 lat, same się utrzymujemy i chciałybyśmy zarobić na szkołę. Jesteśmy zainteresowane podjęciem pracy OD ZARAZ. Mamy doświadczenie w pracy w grupie, szybko się uczymy.
    Kontakt: 537015227 – katarzynq.ks@gmail.com lub 605459812
    Pozdrawiamy