135 SEK/h

Od zaraz praca Szwecja bez znajomości języka na magazynie z napojami Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Opublikowany: 31 października 2019 03:17

Aktualna oferta pracy w Szwecji na magazynie hurtowni z napojami. Od zaraz zatrudnienie w Sztokholmie dla Polaków bez znajomości języka przy komisjonowaniu i zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu z napojami

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja

Wynagrodzenie: 135 SEK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • wspieranie codziennych zadań magazynowych, umożliwiających sprawne działanie hurtowni
  • praca polega na rozładunku dostaw, kontroli towarów, rozkładaniu na magazynie, komisjonowaniu, kompletowaniu zamówień, pakowaniu, dbaniu o porządek, pilnowaniu dokumentów itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • możliwość pracy na nadgodziny – na prośbę pracodawcy, nie zdarza się to nagminnie, około 3-4 razy w miesiącu
  • punktualność, zaangażowanie, solidność
  • motywacja
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • atutem będą uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenie kwalifikacji
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie szwedzkiej umowy o pracę
  • pracę od zaraz
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 3000 SEK miesięcznie

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@fastmail.se z dopiskiem: Magazyn z napojami, Sztokholm 2019

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@fastmail.se

ID ogłoszenia: 1495db8ad3c83462