135 SEK/h

Od zaraz praca Szwecja na magazynie z odzieżą bez języka, Malmö 2023

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Malmö
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 16 maja 2023 00:06

Firma dystrybucyjna z Malmö poszukuje order pickerów do legalnej pracy w Szwecji na magazynie z odzieżą. Zatrudnienie bez znajomości języka od zaraz przy kompletowaniu oraz pakowaniu zamówień klientów indywidualnych. Zakwaterowanie na miejscu organizuje pracodawca – odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu z odzieżą

Miejsce zatrudnienia: Malmö, Szwecja

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz czerwiec 2023

Pensja: 135 SEK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie odzieżowym związane głównie z kompletowaniem i pakowaniem zamówień
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się pilnowaniem porządku, wycieraniem regałów, kompletowaniem zamówień – w tym pakowaniem, montażem zabezpieczeń odzieży, kontrolą jakości produktów, etykietowaniem
  • do zadań należeć będzie również przyjmowanie dostaw, analiza zwrotów, wprowadzanie danych do systemu
  • pracownik będzie wdrażany w obowiązki po kolei

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • przykładanie się do obowiązków
  • wysoka motywacja
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Szwecji
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie od zaraz
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 2800 SEK miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie na podstawie szwedzkiej umowy o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • atrakcyjne zarobki
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • przyjazny zespół

Aplikacja:

Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy.

Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

Arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Szwecja praca na magazynie odzieżowym, Malmö 2023

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: Arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 42164617a1def466

ilość wszystkich wyświetleń: 301, dzisiaj: 1