9,50 GBP/h

Od zaraz praca w Anglii bez języka na produkcji czekolady fabryka w Northampton UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Northampton
  • Opublikowany: 30 marca 2020 02:07

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Northampton UK na produkcji czekolady. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Termin: od zaraz

Miasto: Northampton, Anglia

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Wynagrodzenie: 9,45 GBP na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • zlecane zadania będą elastyczne – w zależności od aktualnej potrzeby
  • praca polegać będzie między innymi na: pakowaniu, przygotowywaniu nadzienia, obsługiwaniu maszyn produkcyjnych itp.

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie nawet podstawowa znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją podjęcia zatrudnienia na stałe dla pracowników najlepiej wypełniających swoje obowiązki
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • pracodawca gwarantuje kurs wymiany funta 1 GBP – 5 PLN
  • darmową pomoc w trakcie procesu rekrutacyjnego
  • premie oraz dodatki, np. paczki pracownicze do max. 3 kg wyrobów firmowych miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „produkcja czekolady Northampton 03/2020”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/northampton-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-czekolady-od-zaraz-2020/

ID ogłoszenia: 5895e7f3577b9c9e