10,00 GBP/h

Od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka na produkcji batonów Nottingham UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Nottingham
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 maja 2020 02:08

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce słodyczy z Nottingham na produkcji batonów. Ogłoszenie pracy w Anglii skierowane do Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Lokalizacja: Nottingham, Anglia

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów czekoladowych

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 10 GBP na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca przy taśmie produkcyjnej, polegająca na obsłudze urządzeń, przeprowadzaniu kontroli jakości, pakowaniu gotowych wyrobów
  • zatrudnienie dobywa się w nowoczesnej fabryce na produkcji batonów czekoladowych

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Anglii
  • zaangażowanie
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji żywności
  • przykładanie się do obowiązków
  • uczciwość
  • znajomość języka angielskiego będzie mile widziana
  • brak jakichkolwiek nałogów

Zapewniamy:

  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych + dodatki za pracę po godzinach
  • umowę o prace na okres próbny z opcją przedłużenia
  • zakwaterowanie zorganizowanie odpłatnie w pokojach 2 osobowych za 35 GBP/tydzień od osoby
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo.

adres kontaktowy: oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „produkcja batonów Nottingham 2020”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-przy-produkcji-batonow-od-zaraz-w-fabryce-z-nottingham/

ID ogłoszenia: 6925ebfcfbb2d63a

ilość wszystkich wyświetleń: 433, dzisiaj: 1