od 10,50 GBP brutto/h

Od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka produkcja dżemów Exeter UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Exeter
  • Długość umowy: do końca roku albo dłużej
  • Opublikowany: 13 grudnia 2022 00:58

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Anglii na produkcji dżemów. Zatrudnienie w Exeter UK od zaraz dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Exeter.

Wynagrodzenie: od 10,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnych zadań przy linii produkcyjnej;
  • obsługa urządzeń do produkcji dżemów oraz marmolad;
  • zadanie będzie pakowanie gotowych produktów do kartonowych opakowań.

Wymagania:

  • chęć podjęcia tymczasowej pracy w UK na dwa miesiące;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach w wysokości 40 GBP na tydzień;
  • atrakcyjne warunki finansowe + premie w zależności od wydajności;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • dla najlepszych pracowników stałe zatrudnienie od 2023 roku.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mile widziane w języku angielskim, należy wysyłać na adres e-mail:

milena.wieczorek@gazeta.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-anglia-praca-produkcja-dzemow-od-zaraz-fabryka-w-exeter-uk/

ID ogłoszenia: 954639773b61543b