8,25 GBP/h brutto

Od zaraz praca w Anglii dla par bez języka na magazynie zoologicznym Luton 2018

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2018 01:19

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia dla par na magazynie hurtowni z artykułami dla zwierząt w Luton. Praca w Anglii od zaraz dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Luton, Anglia

Pensja: 8,25 GBP na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień na magazynie hurtowni z artykułami dla zwierząt
  • d zadań należeć będzie kompletowanie towarów z użyciem wózka paletowego oraz skanera ręcznego
  • na magazynie składowane są głównie karmy, posłania, zabawki

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób posiadających doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • dostępność przynajmniej na 3 miesiące

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na okres pierwszych 3 miesięcy
  • bardzo dobre warunki socjalne
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
  • wdrożenie w zadania
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia dla pracowników najlepszych
  • legalne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • ukemployment@europe.com z dopiskiem w nagłówku: „Magazyn zoologiczny Luton”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-anglii-na-magazynie-art-dla-zwierzat-bez-jezyka-luton-2018/

ID ogłoszenia: 5785b7000df1b353