9,85 GBP brutto/h

Od zaraz praca w Anglii dla par na produkcji kanapek bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 13 września 2022 02:30

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Anglii na produkcji kanapek. Zatrudnienie dla par w Londynie od zaraz z zakwaterowaniem darmowym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,85 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana w pozycji siedzącej przy taśmie produkcyjnej;
  • zadaniem będzie składanie kanapek – sandwichy i wrapów – na podstawie instrukcji pracodawcy;
  • zadania należy wykonywać zgodnie z zasadami BHP.

Wymagania:

  • posiadanie badań do celów sanitarnych;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji spożywczej albo w gastronomii;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • brak uzależnień;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • test na Covid-19 w języku angielskim z negatywnym wynikiem, ale nie starszym niż 8 godzin albo zaświadczenie o szczepieniu.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z dostępem do Internetu i łazienką;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • wypłatę na czas na konto pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: smartwork.uk@yahoo.com z dopiskiem: produkcja Sandwichy Londyn 09/22

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-dla-par-londyn-2022/

ID ogłoszenia: 415631f55acdd3de