od 6,50 GBP/h

Od zaraz praca w Anglii na magazynie przy pakowaniu bez języka Farnworth

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Farnworth
  • Opublikowany: 1 października 2015 01:30

Poszukujemy pracowników na magazyn z odzieżą i biżuterią przy pakowaniu produktów od zaraz. Anglia praca w Farnworth dla Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Magazynier

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Farnworth, UK

Stawka godzinowa: zaczyna się od 6,50, później pracownik dostanie podwyżkę do 6,70 GBP na godzinę

Obowiązki:

  • praca odbywa się na magazynie odzieżowym z ubraniami oraz różnymi akcesoriami i biżuterią
  • pracownik zbiera zamówienia, pakuje i odpowiednio etykietuje

Oczekiwania:

  • silna motywacja
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem magazynowym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka odpowiedzialność
  • sprawne zorganizowanie
  • przebywanie w Anglii i samodzielne zorganizowanie sobie miejsca zamieszkania
  • brak problemów z pracą zmianową

Oferujemy:

  • umowa o pracę od zaraz
  • zatrudnienie w systemie zmianowym, w którym obowiązują dwie dostępne zmiany: I od 8 do 17 od poniedziałku do piątku oraz od 8 do 16 w piątki i zmiana II od 10 do 19 od poniedziałku do czwartku i od 10 do 18 w w piątki
  • możliwość otrzymania premii

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zgłoszenia się przesyłając mailowo CV na adres:
adam.jankowski@heads-uk.com

źródło:

ID ogłoszenia: 236560b218785054

3 komentarze na “Od zaraz praca w Anglii na magazynie przy pakowaniu bez języka Farnworth”

  1. Joanna i Krzysztof na 1 października 2015 @ 07:14

    Jesteśmy para poszukująca pracy na stanowisku pracownik hali produkcyjnej jesteśmy dyspozycyjni pracowici możemy prce zacząć od zaraz uprzejmie proszę o kontakt 501933587

  2. Dorota i Robert na 7 października 2015 @ 20:08

    Witam. Razem z chlopakiem jestesmy zainteresowani pracą na produkcji. Godziny pracy nie stanowia dla nas problemu, cechuje nas punktualność, perfekcja w wykonywanych czynnosciach i odpowiedzialnosc. Prosze o kontakt. Pozdrawiam

  3. witam jesteśmy zainteresowani z żoną ofertą pracy i chętnie od zaraz podjęli byśmy pracę,mam doświadczenie pracy na magazynie proszę o kontakt telefoniczny na numer +48512 802 707 Pozdrawiam