6,70 GBP/h

Od zaraz praca w Anglii na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Farnworth

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Farnworth
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 grudnia 2015 02:20

Oferujemy możliwość zatrudnienia na magazynie z odzieżą i biżuterią w Farnworth. Ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu ubrań.

Stanowisko: Pakowacz na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Farnworth, Anglia

Zarobki: 6,70 GBP na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie przeróżnych prac magazynowych, pracownik odpowiadać będzie za pakowanie, sortowanie odzieży oraz biżuterii, naklejanie nowych kodów
  • do zadań należeć będą prace porządkowe na magazynie

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • aktualne przebywanie na terenie Anglii
  • odpowiedzialność, gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • zwinność, szybkie tempo pracy

Zapewniamy:

  • pracę w systemie zmianowym w dwóch konfiguracjach: od 8 do 17 od poniedziałku do czwartku i od 8 do 16 w piątki lub od 10 do 19 od poniedziałku do czwartku i od 10 do 18 w piątki

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać poprzez formularz na stronie: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/222669/Pakowacz

Kontakt telefoniczny: 01617499897

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-w-farnworth-na-magazynie-pakowanie-ubran-bez-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 97356620cd59d602