9,60-10,20 GBP brutto/h

Od zaraz praca w Anglii na produkcji detergentów bez znajomości języka Wolverhampton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Wolverhampton
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 12 października 2021 02:08

Legalne zatrudnienie w fabryce z Wolverhampton na produkcji detergentów. Aktualna od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Wolverhampton.

Wynagrodzenie: 9,60 GBP brutto na godz. dla osób bez języka albo 10,20 GBP brutto na godz. dla osób z językiem angielskim.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy linii produkcyjnej detergentów chemii domowej;
  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadania będą przydzielane elastycznie w zależności od aktualnego zapotrzebowania pracodawcy;
  • aktualnie linia produkcyjna jest przystosowana również do produkcji środków dezynfekcyjnych.

Wymagania:

  • chęć podjęcia stałej pracy;
  • atutem będzie doświadczenie w branży produkcyjnej;
  • chęć pracy na trzy zmiany, a w tym również tzw. nocki;
  • brak uzależnienia od papierosów;
  • mile widziane zgłoszenia od osób, które znają język angielski;
  • preferowane zgłoszenia od osób, które już są w UK.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • atrakcyjne warunki socjalne;
  • strój roboczy/ochronny – tylko buty ochronne z noskiem we własnym zakresie;
  • darmowe zakwaterowanie na 3 pierwsze miesiące w dwuosobowych pokojach, a potem pomoc w znalezieniu własnego mieszkania;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • brak opłat wstępnych.

Aplikacja:

CV, mile widziane w języku angielskim, można wysyłać na adres e-mail: smartwork.uk@yahoo.com z dopiskiem: produkcja Wolverhampton

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-na-produkcji-detergentow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-wolverhampton/

ID ogłoszenia: 1496164483ea7c91