8,50 GBP/h + zakwaterowanie

Od zaraz praca w Anglii na produkcji kanapek bez znajomości języka Bristol 2018

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bristol
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 20 maja 2018 21:33

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji kanapek do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie w fabryce z Bristolu dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnie zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Bristol, Anglia

Stawka godzinowa: 8,50 GBP na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Obowiązki:

  • praca w pozycji siedzącej przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za składanie kanapek w sposób zgodnie z oczekiwaniami pracodawcy
  • do dyspozycji pracownika są czepki, maseczki, rękawice, fartuszki itp.

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji żywności albo w gastronomii
  • posiadanie aktualnych badań z sanepidu, niezbędnych do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie w dobrych warunkach, pracodawca zapewnia miejsce w 2 osobowym pokoju z dostępem do łazienki oraz internetu po wi-fi
  • terminowe wypłacanie należności
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • pomoc polskiego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • greatjob@the-fastest.net z dopiskiem w tytule: „Kanapki Bristol 2018″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bristol-oferta-pracy-w-anglii-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka-od-zaraz-2018/

ID ogłoszenia: 7965b012e2cad6bb