8,50-9,50 GBP/h brutto

Od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu lodów bez znajomości języka Nottingham UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Nottingham
  • Opublikowany: 10 czerwca 2018 22:20

Możliwość tymczasowej pracy w Anglii od zaraz dla chętnych bez znajomości języka. Propozycja zatrudnienia w fabryce z Nottingham przy pakowaniu lodów przy linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz

Rozpoczęcie: od zaraz

Umowa: od czerwca do końca września 2018

Pensja: 8,50 do 9,50 GBP na godzinę pracy brutto – w zależności od znajomości języka

Liczba wakatów: 5

Lokalizacja: Nottingham, Anglia UK

Obowiązki:

  • praca w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik będzie przeprowadzał kontrolę jakości i pakował desery lodowe
  • zadania wykonywane są w fabryce spożywczej w warunkach chłodniczych

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • świetne zorganizowanie, odpowiedzialność, uczciwość
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w chłodni
  • dostępność od zaraz
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy podpisanej za pośrednictwem agencji pracy
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • na miejscu agencja zapewnia zakwaterowanie w cenie 45 GBP na tydzień od osoby
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania dla par w cenie 75 GBP na tydzień od osoby
  • zatrudnienie na czas określony z opcją brania udziału w innych projektach koordynowanych przez agencję

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem w nagłówku: „Desery Nottingham 06/2018”.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-lodow-w-nottingham-2018/

ID ogłoszenia: 4215b1ccf5c81769