do uzgodnienia

Od zaraz praca w Czechach bez języka na magazynie części samochodowych Praga

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Praga
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 15 czerwca 2021 00:14

Pracodawca z Pragi szuka od zaraz magazynierów do pracy w Czechach. Zatrudnienie na magazynie hurtowni części samochodowych bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Praga.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przechowywanie towarów;
  • praca z wykorzystaniem skanera;
  • obsługiwanie towarów;
  • zadaniem pracownika będzie pobieranie zamówień z magazynu przy użyciu ręcznego skanera.

Wymagania:

  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zmotywowanie do pracy;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • zaletą będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • darmowy transport autobusem do magazynu centralnego;
  • 25 dni urlopu;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji – szkolenie na wózek widłowy;
  • kartę Multisport, dietę na posiłki, a także zniżki na firmowe produkty.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Czechach, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/magazynier-czechy,oferta,8151675

ID ogłoszenia: 91460c75a5528dc9