ok 2750 PLN netto

Od zaraz praca w Czechach bez języka przy pakowaniu części samochodowych, Stary Jiczyn

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Stary Jiczyn
  • Opublikowany: 11 czerwca 2020 03:04

Firma z miejscowości Stary Jiczyn poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Czechach. Ogłoszeni bez znajomości języka przy pakowaniu części samochodowych i kontroli ich jakości.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: okolice Starego Jicina.

Wynagrodzenie: około 2750 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie plastikowych części samochodowych;
  • praca zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn;.

Wymagania:

  • nie jest wymagane doświadczenie;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • codzienny dojazd oraz powrót z pracy – transport z Cieszyna;
  • pracę na dwie zmiany po 12 godzin;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin, które będą dodatkowo płatne.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Czechach przy pakowaniu mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 575-385-455

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca-na-producji-automotiv-czechy-zapewniony-transport-CID4-IDAavUT.html

ID ogłoszenia: 4065edc364167c89

ilość wszystkich wyświetleń: 1063, dzisiaj: 1