od 20 000 CZK /mc

Od zaraz praca w Czechach jako pracownik produkcji bez znajomości języka w Kuřim

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Kurim, Brno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 stycznia 2022 00:09

Agencja zatrudnienia dla kontrahenta z Kuřim K. Brna od zaraz poszukuje pracowników produkcji także bez znajomości języka do podjęcia pracy w Czechach. Darmowe zakwaterowanie będzie zapewnione dla pracowników.

Agencja Zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) poszukuje dla swojego klienta osób do pracy na produkcji w Czechach.

Oferta skierowana dla osób, które chcą mieszkać i pracować w Czechach.

Lokalizacja: Kurim (15km od Brna).

MOŻLIWOŚĆ PRZYJAZDU: 31.01.2022

Opis stanowiska:
– Praca przy linii produkcyjnej: łączenie kabli, kontrola jakości, naklejanie etykiet

Wymagania:

– Brak przeciwwskazań do pracy

– Dojazd do Czech we własnym zakresie

– Motywacja i chęć do pracy

Oferta:
– Czeska umowa o pracę

– Darmowe zakwaterowanie
– Możliwość stabilnego, długoterminowego zatrudnienia
– Całkowity zwrot kosztów dojazdu do Czech
– Zwrot kosztów dojazdu do pracy

– Wynagrodzenie od 20 000 CZK + dodatki / premie

– Możliwość nadgodzin – dodatkowo lepiej płatnych

– Praca w systemie dwuzmianowym: 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00

Kontakt:

+48 691 839 554

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: rekrutacja@kbti.pl wpisując w tytule : Pracownik produkcji-Czechy Kurim
Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

ID ogłoszenia: 11461f03a9ac836e

ilość wszystkich wyświetleń: 250, dzisiaj: 1