23 700 CZK netto na mc

Od zaraz praca w Czechach na magazynie bez znajomości języka Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mladá Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 6 lutego 2021 02:30

Z bezpłatnym zakwaterowaniem aktualna od zaraz praca w Czechach dla magazynierów. Zatrudnienie w Mladá Boleslav dla Polaków na magazynie bez znajomości języka obcego.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: 23 700 CZK netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się z wykorzystaniem wózka widłowego;
  • zadaniem pracownika będzie przyjmowanie towaru, a także rozkładanie go na magazynie;
  • pracownik będzie załadowywał zamówienia;
  • praca odbywa się w systemie trzyzmianowym.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane uprawnienia na UDT);
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • stabilną pracę;
  • czeską umowę o pracę;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + premie za wyniki w pracy i bonus obecnościowy;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • opcja otrzymania podwyżki już po 3 miesiącach pracy;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • darmowy transport do pracy;
  • darmowy przejazd z Katowic do Czech;
  • wsparcie koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: Michal.Kowalczyk@manuvia.pl albo można zgłaszać się pod numerem telefonu: +48 665 777 451

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/magazynier-w-mlada-boleslav/

ID ogłoszenia: 61601d6c640720d