3300 PLN netto "na rękę"

Od zaraz praca w Czechach na produkcji foteli samochodowych bez języka Pilzno

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Pilzno
  • Opublikowany: 16 października 2017 02:14

Możliwa od zaraz legalna praca w Czechach na produkcji foteli samochodowych do marki BMW. Zatrudnienie w Pilźnie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Miejsce pracy: Bor u Tachova (okolice Pilzna) – Czechy

Opis stanowiska:
– montaż i powlekanie foteli samochodowych BMW

Wymagania:
– gotowość do wyjazdu na minimum 3 miesiące (praca stała całoroczna wiec umowa możliwa jest na długi okres)
– rzetelność
– stan zdrowia pozwalający na pracę w systemie trzyzmianowym
– nie wymagamy doświadczenia a jedynie chęci do pracy

Oferujemy:
– bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 3.300 zł na rękę
– dodatki do wynagrodzenia:
za pracę w święta 200% dniówki
za pracę w nocy 10CZK/godzinę
za pracę w weekend 50CZK/godzinę
nadgodziny w weekend 75CZK/godzinę
– legalną umowę z czeskim pracodawcą
– 25 dni w roku płatnego urlopu
– bezpłatne obiady w firmowej stołówce + śniadanie na wynos po nocy
– hotel pracowniczy tylko dla Polaków (miesięczny koszt 250 zł)
– polskojęzyczny opiekun na terenie fabryki

Dodatkowe uwagi:

Praca w pozycji stojącej więc nie jest odpowiednia dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Możliwość wspólnego zakwaterowania dla par, rodzin albo przyjaciół
Mamy oferty pracy dla każdego. Jeśli chcesz podjąć legalne zatrudnienie w Czechach to wyślij nam swoje CV.
Znajdziemy pracę każdemu bez względu na płeć, wiek i doświadczenie.

Nie czekaj tylko skontaktuj się z nami a my szybko znajdziemy Ci pracę na miarę Twoich możliwości. Do usłyszenia
CZpraca@wp.pl
Tel. 74 817 79 22

źródło: https://pracujnaprodukcji.pl/

ID ogłoszenia: 36659e4077be0638

ilość wszystkich wyświetleń: 4897, dzisiaj: 2