2200-3300 netto + mieszkanie

Od zaraz praca w Czechach 2018 przy pakowaniu elektroniki bez języka i doświadczenia Brno

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Brno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 lutego 2018 00:34

Agencja zatrudnienia dla klienta z okolic Brna poszukuje od zaraz pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia do pracy w Czechach przy pakowaniu elektroniki. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewnione na miejscu.

Praca długoterminowa. Około 160 godzin w miesiącu.Możliwość nadgodzin. Doświadczenie i znajomość języka nie wymagana.Mile widziane pary i grupy pracowników.Bezpłatne zakwaterowanie.Praca w dobrej atmosferze w nowoczesnym, czystym zakładzie.Dogodne i częste terminy wyjazdów.

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności. Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • kontrola jakości za pomocą podstawowych narzędzi diagnostycznych,
  • pakowanie gotowych i sprawdzonych produktów.

Wymagania:

  • sprawność manualna,
  • dokładność w pracy
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka, angielskiego lub czeskiego,
  • zdolność do rozróżniania kolorów – wymóg związany ze specyfiką pracy.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z czeskim kodeksem pracy,
  • pierwszą umowę na okres 6 miesięcy,
  • zorganizowanie zakwaterowania, niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • pomoc w organizacji transportu z Polski do Czech,
  • ubezpieczenie oraz wszelkie świadczenia socjalne, rodzinne itp.,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę 2200-3300zł (13.600-20.900 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia),
  • premie uznaniowe 2500Kč – 2 razy w roku,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • 165 godzin pracy w miesiącu,
  • możliwe nadgodziny,
  • w pierwszym dniu pracy szkolenie całkowicie przygotowujące do pracy,
  • zwrot kosztów dojazdu z Polski do miejsca zakwaterowania,
  • bezpłatny transport do i z pracy do miejsca zakwaterowania,
  • bezpłatne, wygodne zakwaterowanie,
  • bezpłatny ciepły posiłek w ciągu dnia.

masz pytania, zadzwoń:
0048 (61) 250-4-250
poniedziałek – piątek: 9:00 – 17:00

lub napisz:
w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymasz na swoją skrzynkę mailową po złożeniu aplikacji na ofertę pracy.7 dni w tygodniu, 24H / dobę

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą Zespół Cosmoworker Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 31462018 ⓒ

Aplikuj tu: http://cosmoworker.es-candidate.com/pl/application/form/237367/0/1/eu/

ID ogłoszenia: 1825a7789e85b951