125 DKK/h brutto + zakwaterowanie

Od zaraz praca w Danii bez języka przy pakowaniu kosmetyków Odense 2018

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 kwietnia 2018 00:36

Aktualna propozycja zatrudnienia w Odense dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Ogłoszenie pracy w Danii 2018 do podjęcia od zaraz z darmowym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu w komfortowych warunkach.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Liczba wakatów: 2

Miejsce zatrudnienia: Odense, Dania

Start: od zaraz

Pensja: 125 DKK na godzinę brutto

Umowa: na 3 miesiące

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy zatrudnienia w firmie produkującej kosmetyki kolorowe – do makijażu
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się kompletowaniem towarów pod zamówienia
  • obowiązkiem będzie pakowanie
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • sumienność, pracowitość
  • świetne zorganizowanie
  • rzetelność i zaangażowanie
  • zdolność do pracy w zespole
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę na podstawie umowy 3 miesięcznej
  • zamieszkanie zorganizowane za darmo
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/28/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 9065ad50df98cbb9

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Danii bez języka przy pakowaniu kosmetyków Odense 2018”

  1. Kubalyczak na 7 maja 2018 @ 14:38

    Witam.

    Jestem zainteresowany oferta pracy nr ref ; skr/28/18 , prosze o przesłąnie wiecej szczegułów dotyczacych tej oferty oferty na mail kubalyczak0822@wp.pl