145 DKK/h brutto

Od zaraz praca w Danii bez znajomości języka na produkcji detergentów Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 lipca 2019 01:14

Aktualnie poszukujemy osób również bez znajomości języka w fabryce z Aalborga. Ogłoszenie pracy w Danii od zaraz na produkcji detergentów oraz środków czystości.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Miasto: Aalborg, Dania

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 145 DKK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od sierpnia 2019

Obowiązki:

  • praca w fabryce na produkcji chemii do sprzątania/detergentów
  • osoba zatrudniona będzie wykonywać prace na różnych etapach produkcji w zależności od zapotrzebowania
  • do zadań należeć może kontrola jakości, pakowanie, naklejanie etykiet, obsługa maszyn itp.

Oczekiwania:

  • dostępność na co najmniej pół roku
  • pracowitość, odpowiedzialność, uczciwość
  • dobre zorganizowanie
  • umiejętność pracy samodzielnie
  • punktualność
  • mile widziane doświadczenie
  • prawo jazdy i własne auto będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na 6 miesięcy na podstawie duńskiej umowy
  • zapewniona praca na pełen etat
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • opieka rezydenta Polaka na miejscu
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 3500 DKK za miesiąc dla pracownika w 2 osobowym pokoju lub 7000 DKK za samodzielną kawalerkę
  • system zmianowy

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/40/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 2475d3775beeda35

ilość wszystkich wyświetleń: 702, dzisiaj: 3

2 komentarze na “Od zaraz praca w Danii bez znajomości języka na produkcji detergentów Aalborg”

  1. Anita G. na 24 lipca 2019 @ 14:25

    We are interested about the work. We”re a couple and We to work together. my phone nr. is 0048 503 905 298