22500 DKK/mc brutto

Od zaraz praca w Danii dla par pakowanie sera bez znajomości języka Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 czerwca 2017 00:50

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia dla par w Aalborg przy pakowaniu sera. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Danii do podjęcia dla osób bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: pakowacz sera
Miejsce zatrudnienia: Aalborg, Dania
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Zarobki: 22500 DKK brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • przenoszenie sera
  • wykonywanie zadań przy taśmie
  • obsługa krajalnicy
  • pakowanie, ważenie i foliowanie
  • stała kontrola jakości
  • umiejętność utrzymywania czystości na stanowisku

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • możliwość podjęcia pracy w Danii od zaraz
  • mile widziane doświadczenie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • szybkość, energiczność

Zapewniamy:

  • pracę zmianową z atrakcyjnymi zarobkami
  • zatrudnienie dla par
  • docelowo stała praca a początkowo zatrudnienie na 3 miesięczny okres próbny
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ogłoszeniem powyższym zapraszamy do wysyłania CV z aktualnymi danymi kontaktowymi.

Wiadomość należy zatytułować: Dania praca przy pakowaniu sera w Aalborg

Prosimy o pilne wysyłanie aplikacji na poniżej podany adres mailowy. Liczba miejsc ograniczona.

Rekrutteringsbureau – Sol Arbejde Tilbyde
Niels Ebbesens Gade 16A, 9000 Aalborg

E-mail: Arbejdetilbyde@sol.dk

ID ogłoszenia: 59659491afb934f6

10 Odpowiedzi na “Od zaraz praca w Danii dla par pakowanie sera bez znajomości języka Aalborg”

  1. Jestem wraz z dziewczyną szukamy pracy za granicą. Jesteśmy młodzi, rzetelni, szybko adaptujący się do narzuconych warunków i gotowi do podjęcia pracy od 1 lipca. Posiadamy doświadczenie w różnego rodzaju pracach. Proszę o kontakt drogą mailową adrian.iwanski.sc@gmail.com.

  2. kamila098890 na 23 czerwca 2017 @ 15:20

    Witam czy mieszkania rowniez dajecie ? mniej wiecej po przeliczeniu na czysto ile byśmy zarobili ??

  3. Jestem zainteresowana wraz z koleżanką podjęciem pracy. proszę o kontakt beatak114@wp.pl

  4. Jestem zainteresowany ofertą . Wraz z kolegą możemy podjąć pracę od zaraz. Proszę o kontakt bleis@op.pl

  5. dorota 12345 na 28 czerwca 2017 @ 13:02

    Witam, jestem wraz z narzeczoną zainteresowany. Pańską ofertą. Mówie bardzo dobrze po angielsku. Narzeczona na poziomie podstawowym. Proszę o kontak:
    dorota18g@gmial.com

  6. Witam, jestem zainteresowany podjęcia pracy wraz z kolegą, proszę o kontakt damianosamicus@gmial.com

  7. Monika 1234 na 1 lipca 2017 @ 11:42

    Witam.Dwie pary bardzo chetnie podejma prace na wyzej wymienionym stanowisku od zaraz.Bardzo prosimy o kontakt .Pozdrawiamy.

  8. Witam.
    Cztery osoby są zainteresowane pracą w Danii. Proszę o kontakt na email karolinakrzastek9@o2.pl ponieważ mail arbejdetillbyde@sol.dk, na którego próbuję wysłać CV nie istnieje.
    Pozdrawiam, Krząstek Karolina

  9. Witam Z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą posiadamy auto gotowe na wyjazd w każdej chwili język angielski w stopniu komunikatywnym posiadam cpr i referencje duńskiego pracodawcy proszę o kontakt 695476240 bądź 661319970 na podany przez państwa adres email nie mogę wysłać cv jakiś błąd