132,60 DKK/h brutto

Od zaraz praca w Danii na magazynie zabawek bez języka hurtownia z Kopenhagi

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2022 00:03

Hurtownia zabawek z Kopenhagi poszukuje od zaraz order pickerów do pracy w Danii na magazynie. Oferta bez znajomości języka duńskiego przy kompletacji towaru oraz pakowaniu do wysyłki.

Pracodawca wymaga minimum komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pomocnik na magazynie z zabawkami

Miejsce zatrudnienia: Kopenhaga, Dania

Liczba miejsc: 2

Pensja: 132,60 DKK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni z zabawkami oraz akcesoriami dla dzieci
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie towarów pod zamówienia składane drogą elektroniczną, dbanie o ład i porządek na magazynie, rozładunek dostaw a także inne prace zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy w grupie
  • wydajność, zaangażowanie, sumienność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • możliwość przedłużenia zatrudnienia i podjęcia długotrwałej współpracy
  • zatrudnienie od zaraz
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 5000 DKK miesięcznie od osoby

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/43/22

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker.pl@execs.com

ID ogłoszenia: 29862e8343a00179

ilość wszystkich wyświetleń: 486, dzisiaj: 2