od 132 DKK/h

Od zaraz praca w Danii na magazynie żywności bez znajomości języka w Aarhus 2020

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aarhus
  • Opublikowany: 31 października 2020 01:14

Hurtownia żywności z Aarhus poszukuje od zaraz dyspozycyjnych osób także bez znajomości języka do podjęcia legalnej pracy w Danii na magazynie przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko pracy: Magazynier – młodszy pomocnik

Miejscowość: Aarhus, Dania

Pensja: od 132 DKK na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • kompletowanie zamówień spożywczych zgodnie z listą
  • pakowanie i przygotowywanie do wysyłki
  • przeprowadzanie inwentaryzacji i spisów towarów
  • rozładunek dostaw, kontrola produktów, rozkładanie na magazynie
  • dbanie o porządek zarówno na regałach jak i w dokumentach
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy za granicą
  • dobra kondycja fizyczna
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność, solidność
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie legalnej, duńskiej umowy o pracę
  • początkowo zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane przelewem na konto w ustalonym umowie terminie
  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie odpłatne – prosimy o wcześniejszą informację o chęci skorzystania

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/74/20

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker@post-online.dk

ID ogłoszenia: 4985f9890097beb7